Bezpečnostní skla

Skleněné výplně jsou slabou stránkou každého domu nebo firmy, ať už jde o skla do exteriéru nebo interiéru. Proto se specializujeme na bezpečnostní skla, která řežeme a opracováváme na míru. Bezpečnostní skla dodáváme výrobcům oken i firmám, které montují skla do interiéru, jako jsou například skleněná schodiště, zábradlí, dveře nebo sprchové kouty.

Na bezpečnostní skla máme přísný metr

Hlavním kritériem bezpečnostního skla je odolnost. Bezpečnostní sklo je takzvaně tvrzené neboli kalené. Tvrzením skla se několikanásobně zvyšuje jeho rezistence vůči bočnímu nárazu.

Chcete příklad? Bezpečnostní sklo odolá pádu kladiva z výšky jednoho metru nebo žáru do 200°C. Na přání vám zajistíme i žáruvzdorné sklo.

Když je náraz silnější a bezpečnostní sklo se přece jen rozbije, neroztříští se na řezavé střepy, ale rozpadne se na tisíce malých kousků, takže se nemusíte bát pořezání.

Lepené bezpečnostní sklo je složené ze dvou a více skel, které jsou slepené fólií. Po úderu kladiva se proto sklo nerozpadá, ale fólie ho udrží pohromadě.

Použití kaleného skla

Bezpečnostní kalené sklo je určené pro vitríny, skleněné dveře, sprchové kouty nebo obklady na zdi. Vyrábíme také kalené sklo do kuchyně.

Použití lepeného skla

Bezpečnostní lepené sklo se uplatňuje na pergolách, zimních zahradách nebo na zábradlích.

POPTÁVKA SLUŽEB                                        REFERENČNÍ GALERIE