CNC řezání a broušení

Řežeme, brousíme a vrtáme sklo, dokud není perfektně připravené podle vašeho zadání. Využíváme CNC řezání a broušení. Technologie ale nejsou vše. Přidáváme také sklenářský um a nadšení pro práci se sklem. Proto vám vždy dodáme kvalitně opracované sklo, které stačí už jen zasadit do rámu.

Sklo, klasické i broušené, vyrábíme především pro truhláře, nábytkářský a stavební průmysl. Námi opracovaná a obroušená skla slouží jako skleněná dvířka, objevují se v interiéru jako zábradlí nebo jako netradiční obklady nad kuchyňskou linkou. Populární jsou také skleněné obklady fasád.

Opracujeme každé sklo do detailu

  • Řezání skla na míru
  • Broušení a leštění hran skla
  • Vrtání do skla
  • Výřezy skla
  • Sklenářské práce

CNC obráběcí centra, vrtání a broušení skla

Kvalitní opracování skla by nebylo možné bez moderních technologií. Ve výrobně máme po ruce nejlepší stroje. Jsou to CNC obráběcí centra a CNC frézky, na nichž provádíme výřezy, vrtání a broušení skla. Hrany skel opracováváme s pomocí brusky a leštičky skla.

 

CNC centrum pro opracování skla                                  11-motorová bruska Bottero

Vrtání do skla

Do skla vrtáme na požádání otvory od 0,4 do 80 mm. S našimi technologiemi zvládáme vyvrtat pravidelné i nepravidelné tvary ve skle.

Sklo, které má správný tvar

Sklo opracováváme do finální podoby, dokud neodpovídá rozměrům a vašemu zadání. Hrajeme si s přesností a kvalitou. Protože máme moderní stroje a dáváme si záležet, patří naše skla ke špičce na trhu.

 

POPTÁVKA SLUŽEB                                        REFERENČNÍ GALERIE